Kitaplar | Dikkat Cemaat Çıkabilir! KOZMİK ODA Fethullah Gülen Türk Ordusuna Neden Kumpas Kurdu?

Dikkat Cemaat Çıkabilir! KOZMİK ODA Fethullah Gülen Türk Ordusuna Neden Kumpas Kurdu? Yazar: İsmail Hakkı Pekin Türü: SiyasetFiyatı : 25 TL Sayfa sayısı : 368 ISBN: 978-605-121-418-4 Baskı Sayısı : 1 Barkod : 9786051214184 Ergenekon Davası bir torba davaya dönüştürülüp İnternet Andıcı Davası da bu torbanın içine atılınca Genelkurmay İstihbarat E. Başkanı İsmail Hakkı Pekin, diğer silah arkadaşları gibi bir haksızlığa kurban giderek kendini Silivri Cezaevinde buldu. Mesleğinin zirvesindeyken ve Genelkurmay başkanlığına gidecek bir kariyer çizgisinin başındayken uğradığı bu haksızlığın ağır yüküne bir de cezaevindeyken kıymetli annesinin vefatı ve türlü sebepler yüzünden ona son görevini yerine getiremeyişinin hüznü eklenmişti. Aslında TSK’nın şerefli bir subayı olarak onun maruz kaldığı tüm bu haksızlıklar, Türk ordusuna kurulan kumpasın ne kadar insanlık dışı ve hak, hukuk gözetmeyen bir tertip olduğunun göstergesiydi. Bu bağlamda “Bizi buraya sokan siyasettir, çıkartacak olan da siyasettir.” diyen Pekin’in tanıklıkları, yaşanan bu gayrihukuki sürecin resmini çizmede ve kumpasın arkasındakileri görmemizde bir başvuru kaynağı olacaktır.   -          Cemaat ile Saddam’ı kıskaç altına alan Kesnizani tarikatı arasındaki benzerlik ne? -          Cemaat Türk ordusunun içine nasıl sızdı? -          İlker Başbuğ, Ergenekon sanıklarının arkasında neden durmadı? -          TSK, Cemaat konusunda MİT’i neden ikna edemedi? -          “ Taraf gazetesi ile uğraşmayın, bunun altından kalkamazsınız.” diyen MİT’çi kim? -          Tayyip Erdoğan’ın yolu Silivri’ye düşer miydi? -          Düşmanını nakavt edinceye kadar yumruklayan Tayyip Erdoğan, Cemaat’e karşı tek başına mı savaşıyor? -          Askerler, Çözüm Süreci’ne neden bu kadar mesafeli? -          Abdullah Öcalan’ın gizli ajandası ne? -          Genç subayların rahatsızlığının asıl nedeni neydi? -          1 Mart Tezkeresi, Amerika’nın Güneydoğu’yu işgal planı mıydı? -          Süleymaniye’deki çuval olayında İsmail Hakkı Pekin olsaydı davranışı nasıl olurdu? -          Mavi Marmara olayı İsrail’e şah çekmek miydi? -          Gazze, İsrail için neden bu kadar önemli? Yazarın Diğer Kitapları $(document).ready(function() { $('#emailmeform').validate({ rules: { email: { required: true, email: true }, isim: { required: true }, mesaj: { required: true } }, messages: { email: { required: 'Gerekli', email: 'Lütfen geçerli bir e-mail adresi giriniz' }, isim: { required: 'Gerekli' }, mesaj: { required: 'Gerekli' } } }); }); Yorum Yapın İsim, Soyisim : Email : Yorum : Güvenlik Kodu

AYIN KİTABI

Yeni Orta

Yazar : Jochen Schimmang , Türü: Roman

Fiyatı : 23 TL

 2029-2030 kışı... Almanya… Dokuz sene süren cunta rejiminden sonra İngiliz etkisindeki geçiş hükûmeti sona eriyor... Berlin’dekidevamı »

YENİ ÇIKANLAR

Aynasız

Yazar : Kevin McCarthy , Türü: Roman

Fiyatı : 29 TL

West Cork. Kasım 1920. İrlanda Bağımsızlık Savaşı giderek şiddetlenmekte. Genç bir kadın vahşice öldürülmüş ve paramparça ceseditüm liste için tıklayın »

ÇOK SATANLAR

 • Bilim Kurgu Öyküleri

  Edgar Allan Poe

  Türü : Hikâye

  Fiyatı : 17 TL

 • Alamut Cenneti

  Abdülhalim Şerar

  Türü : Roman

  Fiyatı : 11 TL

 • Devrimcinin Ölümü

  Atilla Tokatlı

  Türü : Roman

  Fiyatı : 25 TL

 • Tüm Liste

EDİTÖRDEN

HABER LİSTESİ

 • Yeni yayınlarımızdan ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için kaydolabilirsiniz.
 • Ekle Çıkar